wtorek, 31 grudnia 2013

HAPPY NEW YEAR

Nie wiem,jak Wy,ale mi (zupełnie przypadkiem,czystym fartem chyba :D ) udało się spełnić wszystkie postanowienia noworoczne,jakie wyznaczyłam sobie na rok 2013.
Dzisiaj wraz z Miśkiem idę świętować rozpoczęcie nowego roku do bliskiego nam kumpla.
W tym roku udało mi się odkryć swoje nowe hobby-URBEXy.
Niesamowity klimat przebywania w pomieszczeniach,w których kiedyś toczyło się życie,ważne wydarzenia historyczne,teraz pustych i rozpadających się.Poznawanie historii życia ludzi,odkrywanie ciekawostek pozostawionych przez nich.
Udało mi się też zżyć z grupą przyjaciół,oczywiście z Wolfem na czele,który jest moim najlepszym przyjacielem,ojcem,wujkiem,wszyyyyystkim najlepszym. ;))
Byłam też (zupełnie przypadkiem!) na koncercie IRON MAIDEN-Dziękuję Konrad! :))
Zaliczyłam pierwszy w życiu Przystanek Woodstock,jestem pewna,że będę jeździła na każdy kolejny,jeśli tylko będzie to możliwe!
Dodatkowo,na swoje 19-naste urodziny zrobiłam swój pierwszy tatuaż,o którym marzyłam 3 lata.
Odwiedziłam wiele miejsc,przeżyłam wiele spontanicznych wypraw,spróbowałam innego punktu widzenia,pożegnałam się z tym,co mnie niszczyło,czy po prostu męczyło i nudziło,poszerzyłam swój gust muzyczny,chcąc nie chcąc-zmieniłam swoją garderobę (z rozmiaru XS na M :P ) i tym samym zmieniłam kolorystykę ubierania się.Zdobyłam wielu przyjaciół,ale nie brakło i tzw hejterów,którym serdecznie dziękuję za motywację,oraz powód do śmiechu w wielu przypadkach.Peace!

Nowy rok,czysta karta,nowe emocje.
Mottem na nadchodzący rok będą słowa fotografa,z którym ostatnio było mi dane współpracować.


"Nigdy nie daj sobie wmówić,że się nie nadajesz,idiotów olej i rób swoje."
I to polecam każdemu!Żyć własnym życiem i nie marnować go na śledzenie  życia innych.


1 komentarz:

  1. Dziękuję Molly :) Zastanowię się, ponieważ nie uważam się za makijażowe guru, nie wiem czy make up wykonuję poprawnie, robię tak, jak mi wygodnie i tyle mogę pokazać:))) Tymczasem, jak masz jakieś konkretne pytania - śmiało!

    OdpowiedzUsuń

***Dziękuję za odwiedziny,mam nadzieję,że jeszcze tu zajrzysz! ;)
Chcesz,abym napisała post o czymś,co Cie interesuje-daj znać!***

Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Komentujesz=motywujesz