poniedziałek, 19 października 2015

DRAGON RIDER | lazy goth OOTD

 
Naszła mnie dzisiaj ochota, by założyć coś kolorowego.Przegrałam.
Wybrałam na swoją ofiarę białą, cieplutką bluzkę w czerwone paski, jednak po 3min noszenia jej w domu stwierdziłam, że będzie to moja piżama na zimowe wieczory.Czułam się przebrana, nie ubrana.
Nie żebym zupełnie nie lubiła kolorowej odzieży.
Zwyczajnie nawet w zupełnie czarnym stroju czuję się mega kolorowo, co powoli zaczyna mi przeszkadzać.

No cóż, zbliża się zima-dla mnie czas wyciszenia, moment, w którym wolę spędzać czas spokojnie, w domu, zajmować się swoimi prywatnymi rzeczami i nie wadzić nikomu.
W ostatnim czasie stałam się dla siebie odrobinę mniej krytyczna, głównie ze względu na fakt, że zebrałam się do zrobienia wielu ważnych rzeczy, których zrobienie odwlekałam aż do teraz.
Także całe stylizowanie, przejmowanie się ludźmi i inne mało istotne aspekty życia odsunęłam na bok i wzięłam się do pracy.
Pracuję nad sobą-swoim podejściem do życia i samej siebie, nad swoim ciałem.
Pracuję po prostu-żeby pieniądz konkretny odłożyć na szczytny cel, jakim jest remont, nowe meble i inne rzeczy, o których pisać póki co nie będę(żeby nie zapeszyć!).
Staram się  też robić to, co pozwoli mi się rozerwać, czy odprężyć w wolnej chwili, coby nie zwariować i nie przegapić zmieniającej się pogody i tego co w niej mimo wszystko piękne.
W ostatnim czasie wielką frajdę sprawia mi lalkowanie, robienie zdjęć, spacerowanie, oglądanie anime, planowanie zakupu nowych mebli i gospodarowanie miejsca.

Poza tym, mimo, że wciąż mamy jesień, ja czuję nadchodzący mróz i zimę.

Moje dredy w pięciu kolorach przestają mnie bawić, chyba przeprowadzę koloryzację wcześniej, niż przewidywałam.A co tam, yolo.

Co do dzisiejszych ciuszków-nic fantazyjnego.Sweter, czarna, gładka koszulka, czarne spodnie bez kieszeni, creepersy i ankh.Aha, i moja jedyna i najdroższa mi ramona.
Buty zamówione z DeeZee, sweter tradycyjnie z H&M, reszta to jeden wielki no name.

Wybaczcie poziom mhroku i tandety na zdjęciach, bawiłam się pędzelkiem w PhotoScape. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

***Dziękuję za odwiedziny,mam nadzieję,że jeszcze tu zajrzysz! ;)
Chcesz,abym napisała post o czymś,co Cie interesuje-daj znać!***

Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Komentujesz=motywujesz