piątek, 29 stycznia 2016

TOY HUNTING/ HAUL LALKOWY: Zia Rockowe Księżniczki, Fashionistas nr 10


Mam wrażenie, że Mattel leci sobie w kulki.
Pomijam modele lalek za grubo ponad 100zł z namalowanymi (i nie zawsze starannie) częściami garderoby, lalki z najnowszej bajki o agentkach mające jedną nogę zginaną, drugą sztywną-oczywiście plastykową, ale nawet te podstawowe serie, jak fashionistas są robione na od patataj.


Ostatnio dorwałam lalkę za 22zł w Auchan i byłam zdziwiona, że ma ona sztywne, plastykowe nogi.I wiecie co? Dzisiaj wróciłam do domu z 2 innymi lalkami-fashionistas i 'rockowe księżniczki' i obie mają to samo! Jedyna różnica, jest taka, że te droższe mają możliwość ruszania głową nie tylko na boki, a ramionami nie tylko przód-tył.
Z czasów swojego dzieciństwa pamiętam, że nawet podstawowe serie miały gumowe nogi z możliwością zginania, a tu takie dziadostwo... SMUTŁAM.
PS.Czarnowłosa ma genialny outfit, nosiłabym <3

Podsumowując-znowu sprawdza się mój fart, że obie były w promocji.
Przykro mi, na Zię polowałam od początku wakacji, bo spodobała mi się jej stylówka i ofc kolor włosów.Początkowo kosztowała od 80 do 100zł, w zależności w jakim sklepie.
Dzisiaj dałam za nią 40.Gdyby nie to, że była na mojej życzliście, to wiedząc, jakie ma ciało-odpuściłabym sobie.

Drugą lalkę znalazłam pod krzyczącym napisem "promocja" i kosztowała ona 34zł.
Wzięłam ją ze względu na oryginalną urodę, a właśnie na tym mi zależy kolekcjonując fashion dolls, ale i ze względu na ciuchy.
Nosiłabym! Koty, czarne botki, a w dodatku ostatnio mam fazę na pastelowy róż.O zgrozo.

Co myślicie?
Mi osobiście odechciało się kupowania ostatnich Mattelowych tworów, no, może poza Monster High i nową serią Basiek-mowa o tych bardziej "kształtnych".
1 komentarz:

  1. wow, takie zmiany w tych Barbie! ta czarnulka ma naprawdę nietypową urodę. pamiętam, że wszystkie moje lalki z dzieciństwa miały niemal identyczną twarz, a tu taka oryginalna uroda. aż miło popatrzeć :)

    OdpowiedzUsuń

***Dziękuję za odwiedziny,mam nadzieję,że jeszcze tu zajrzysz! ;)
Chcesz,abym napisała post o czymś,co Cie interesuje-daj znać!***

Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Komentujesz=motywujesz