środa, 10 lutego 2016

VALENTINES DAY | Nasze trzecie wspólne walentynki!


Hej kochani!
Dzisiaj mam dla Was posta z kilkoma walentynkowymi zdjęciami, wykonanymi jako przedsmak sesji beauty (tak, ja i beauty-jednak się da).
Tegoroczne walentynki spędzamy w górach, wyjeżdżamy dzisiaj, a wracamy za tydzień.
Będziemy pomieszkiwać w centrum Zakopanego, objadać się oscypkami, zwiedzać, oddychać innym powietrzem, robić masę zdjęć, a może i coś sobie na pamiątkę nagramy?
Mam zamiar wycisnąć z tego wyjazdu jak najwięcej, wypocząć, zmienić nastawienie do życia, znaleźć motywację i odciąć się od codzienności.Jest to w sumie wielkie wydarzenie, bo M. po raz pierwszy będzie w górach zimą.
Jestem pewna, że mu się spodoba.
Nie wiem jeszcze jak dokładnie spędzimy same walentynki, zapewne pospacerujemy i zjemy coś pysznego w lokalnej restauracji, czyli jak zwykle. ;)
Dwa lata temu byliśmy na największym burgerze świata i od samego rana byłam obłożona słodyczami, serduszkami i innymi cudami, rok temu klasycznie-pluszowy miś, z którym śpię, książka, oraz wieeeelki lizak z fabryki karmelu, ale nie przypominam sobie, żebyśmy robili coś mega-super-lux.W tym roku chcę żeby ten dzień opierał się na rzeczach niematerialnych.

Na zdjęciach mam makijaż wykonany przez świetną Olę, zdjęcia zrobił Andrzej.
Niebawem więcej zdjęć, na których można będzie zobaczyć ten super makijaż.


1 komentarz:

  1. super, zapraszam serdecznie do mnie :)
    http://seepaula.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

***Dziękuję za odwiedziny,mam nadzieję,że jeszcze tu zajrzysz! ;)
Chcesz,abym napisała post o czymś,co Cie interesuje-daj znać!***

Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Komentujesz=motywujesz