środa, 2 listopada 2016

TS4 Miejskie Życie, BJD Addicts Prompt #1, wesołe chwile i Pan Burza.

Mamy 20, czekam 4 godziny do północy, coby móc odpalić przedpremierowo zamówiony dodatek do simsów "miejskie życie".
Jutro koło południa będzie u mnie Pan Burza, także dziś już poczyniłam zakupy z myślą o obiedzie, a także wysprzątałam całą komnatę jak nigdy.
Wywaliłam koło śmietnika giga torbę wypełnioną ubraniami, bo dość mam nie domykającej się szafy (a raczej trzech szaf) a w większość tych szmat nie byłam w stanie wejść, albo były mega "ściurane", czyli nadawały się tylko do mycia nimi podłogi.
Drugą, mniejszą "kupkę" ciuchów mam zamiar wystawić na vinted dosłownie po dychu, są to ciuchy NIGDY nie noszone, wszystkie z H&M, także może ktoś się skusi. :)
Pozbędę się ich, a za zdobyte grosiki kupię sobie biotebal na kolejny miesiąc.
Swoją drogą, dzięki pochłanianiu sporej ilości biotyny i stosowaniu olejku rycynowego, moje włosy rosną jak szalone.
Przestałam też jeść słodkie, poprawiła mi się cera, a dla dopełnienia listy cudów ostatnich dwóch tygodni dopiszę, że schudłam 3kg.
Najszczęśliwszym momentem jednak była wizyta u lekarza, a raczej informacja, że jest wszystko okej, że nie muszę więcej brać antydepresantów i że w ciągu ostatniego pół roku zrobiłam mega progres.
Będzie tylko lepiej.
Rok 2016 to rok mega dużych zmian, rok 2017 to będzie rok szczęścia.
Czemu?
O tym kiedyś. ;)

Btw ze względu na coraz większy odzew i zainteresowanie, w dniu jutrzejszym, bądź w nocy z jutra na dzień następny (kwestia łącza) upublicznię 1 film z serii "Bjd addicts prompts" na YT.
Cóż, razem z Burzałkę mamy całkiem pokaźną gromadkę 'lalów', którą razem porządnie obfocimy, obfilmujemy (a raczej sfilmujemy) i pokażemy.
^^ ZOSTAW SUBA

1 komentarz:

***Dziękuję za odwiedziny,mam nadzieję,że jeszcze tu zajrzysz! ;)
Chcesz,abym napisała post o czymś,co Cie interesuje-daj znać!***

Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Komentujesz=motywujesz